İADE KOŞULLARI

Online siparişimdeki ürünleri kaç gün içinde iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün/ürünlerden memnun kalmadıysanız, ürün/ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edilemeyen ürünler hangileridir?

Özel üretilmiş olan baskılı, yazılı, paçası yapılmış, hasar görmesi sonucu tekrar satışı mümkün olmayan, kullanılmış, kirletilmiş, faturası kaybedilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

İade ederken kargo ücretini ödemeli miyim?

Depomuz da iade kasası bulundurulmadığından dolayı iade kargo ücreti gönderici kişi tarafından ödenmesi gerekmektedir. Aksi suretle gönderilecek alıcı ödemeli iade kargoları kabul edilmeyecek ve tarafınıza geri iade edilecektir.

İade ettiğim ürün ya da ürünlerin geri ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelenir. Ürünlerin iadeye uygun olması durumunda, en geç 30 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleştirilir.

İptal işleminiz tarafımızca onaylandığında, iptal edilen ürün tutarı, 30 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

İade ödemesi aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde iletişim formumuzu doldurabilir, info@trenc.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz hafta içi 08:00 – 19:30, cumartesi 09:00 – 13:00 saatleri arasında arayarak bilgi alabilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri hangi şartlarda iade ve değişim edebilirim ?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

İadenizi veya değişiminizi 14 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Ürün/ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
Kargonuzla birlikte gönderilen faturanın iade kargosu ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir.